כמו גשם או ברק, דלתות הפטיו הזזה שהותקנו לאחרונה תמיד ישאירו אותך בנוחות.

כאן ב- DWL אנו מאמינים באמת כי הבחירה שלנו בדלתות הזזה בעלות ביצועים גבוהים מאלומיניום אינה מיועדת רק לאביב או לקיץ, אלא מספקת יתרונות רבים של ערך לבעלי בתים מקומיים לאורך כל השנה.

חלק מהיתרונות הללו כוללים תצוגות פתוחות רחבות, מסגרות חזקות מטבען וכמובן רמות בידוד ויעילות אנרגיה מרשימות.

כדי להבטיח זאת, יש לך אפשרות לבחור בחירת עיצוב ספציפית, תקציבית ולפי הצרכים שלך.

החל מדלתות הזזה חכמות Visoglide המחדירות כמה קווי ראייה דקים ביותר לבית, הן מערכות ASS50 והן ASS70HI מבית שוקו השומרות על חום הבית, דלתות הזזה מאלומיניום הן השקעה שאפשר ליהנות מהן כל השנה.

עיצוב אלמנטים שהופכים את הסביבה למהנה יותר 365 יום בשנה

אלומיניום הוא ללא ספק בחירה נבונה עבור כל אחד

שתי תכונות העיצוב העדינות, הפשוטות ועם זאת היעילות להפליא ליצירת אשליה של חלל נוסף על ידי יצירת הרושם שהבית שלך משתרע החוצה אל הגן. אתה רק קצת יותר קרוב למחוץ הבית, אך נהנה גם מחלל פנים יותר מסביר פנים.

יעיל ומאובטח תרמית לשקט נפשי מוחלט

כל אחד מהמנעולים הזמינים נגד פריצות,האלומיניום תוכנן במיוחד לתוספת שקט נפשי.

אפשרויות ריהוט וחומרה נוספות וגם למניעת חדירה, אך אף פעם לא פוגעות בסגנון הכללי או ידידותיות למשתמש.

כמו גשם או ברק, דלתות פטיו הזזה שהותקנו לאחרונה תמיד ישמרו עליכם בנוח, ויישארו אטומים מתחת למסגרות אלומיניום רב-תאיות השומרות טוב יותר על החום.

ניתן להשיג ברמת ערכי U נמוכים מ 1.3 (Schuco) ו- 1.8 (Smart) אם הנכס שלך דורש זאת, כלומר אתה יכול לבזבז פחות כסף לעומת חשבונות יקרים לחימום מרכזי, גם אם אתה מודע יותר לסביבה.

דלתות הזזה מאלומיניום שיש להם מה להציע לכל בית

כאן ב- DWL, אנו בטוחים שלפחות אחת מדלתות האלומיניום בעלות הביצועים הגבוהים ביותר יכולה לעזור לכם לשפר את הבית שלכם בדרך זו או אחרת