נישואים הם לא האירוע האופייני שלך!

 האם אתה יודע איך החתונה שלך הולכת להיות? אתה בטח חושב על כל הפרטים, כמו היכן ומתי זה הולך להתרחש. אבל אולי אתה לא חושב על התמונה הגדולה. אולי אתה אפילו לא מודע למה זה נישואין. נישואים הם לא אירוע טיפוסי! זה חלק חשוב להפליא מהחיים שלך, ולעולם אל תשכח את זה. אם אתה רוצה להישאר נשוי ומאושר, אתה צריך ללמוד יותר על זה!

נישואים הם לא מה שציפית

נישואין הם חוזה משפטי בין שני אנשים שהסכימו להינשא. זהו מוסד מסורתי, דתי וחברתי ששימש במשך מאות שנים באזורים רבים ושונים של העולם.

זכרים ונקבות יכולים להתחתן בכל גיל, אבל רוב הנישואים מתרחשים בין 18 ל-24 שנים. לנשים נשואות יש ילדים בדרך כלל לאחר הנישואין, אבל יש כמה יוצאי דופן. גם גברים נשואים יכולים להביא ילדים לעולם ללא הסכמתה או רשותה של אשתו.

היתרונות של נישואין כוללים:

– להתחתן מאהבה ולא כסף

– יציבות בחייך ויכולת לפרנס את משפחתך

– נהנים מהרשאות וזכויות שזוגות אחרים אינם נהנים מהם כמו אפוטרופסות על ילדים או גישה לטיפול רפואי

– יכולת להצטרף לקהילה ולהשתתף בפעילותה

– שיתוף משאבים, כמו ארוחות או כספים, כך שכולם יהיו שווה

– היכולת להדיר אחרים מהחיים שלך על סמך מערכת היחסים שלהם אליך
לא משנה עם מי אתה מתחתן כדאי שתכין לעצמך
קליפ חתונה מרגש.

למה לצפות כשתתחתן.

כשאתה מתחתן, סביר להניח שתחווה מספר רגשות שונים. אתה תתרגש להתחיל פרק חדש בחייך ולהצטרף למשפחה שאתה אוהב. אתה עלול גם להרגיש עצבני ולא מוכן. אם אינכם בטוחים למה לצפות, חשוב לשאול את מתכנן החתונות שלכם למה לצפות לפני היום הגדול.

למה לצפות כשאתה מתחתן עם אדם אחר.

סביר להניח שתכיר מישהו חדש כשתתחתן עם מישהו אחר. סביר להניח שהאדם הזה יהיה שונה לחלוטין מהאדם שהכרת במשך שנים. כמה דברים שעשויים להשתנות כוללים: שמם, המראה שלהם וכמה הם שותים או מעשנים (או כמה אכפת להם מהילדים שלהם).

למה לצפות כשאתה מתחתן עם אותו אדם.

אם היית נשוי בעבר, רוב הדברים שיקרו במהלך הנישואין שלך כבר קרו בינך לבין בן הזוג הקודם שלך. עם זאת, עשויים להיות כמה שינויים קלים – כמו להתגרש או להתגרש שוב – שצריך לתכנן מראש.

למה לצפות כשאתה מתחתן עם אדם מגזע אחר.

אם אתה מתחתן עם מישהו מגזע אחר, אתה עלול לחוות כמה אתגרים ייחודיים. לדוגמה, החתונה שלך עשויה להתקיים במדינה או עיר אחרת מהמקום שבו נולדת. סביר להניח שגם תצטרך להסתגל לאורח חיים ותרבות חדשים. אם אינכם בטוחים למה לצפות, חשוב לשאול את מתכנן החתונות שלכם למה לצפות לפני היום הגדול.

איך להתחתן עם האדם המתאים לך.

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את האדם המתאים לך היא על ידי מחקר משלך. כדי למצוא בן זוג שיתאים לך ולאורח החיים שלך, תצטרך לבצע חיפושים מקוונים, להשתתף במפגשים ולדבר עם חברים. בנוסף, זה יכול להיות מועיל לשאול בני משפחה וחברים אם הם מכירים מישהו שעשוי להתאים לך.

למה לצפות כשאתה מתחתן עם אדם  שונה ממך

כאשר מתחתנים עם מישהו מגזע אחר יכול להיות קשה, אבל חשוב לזכור שלכל אחד יש מנהגים וערכים שונים. אם יש לך חששות לגבי התאימות שלך או אם זה יתאים לך, אל תהסס לפנות לבני הזוג או לבני המשפחה שלך כדי לעזור במציאת מישהו שמתאים לך יותר.

איך להתחתן עם האדם המתאים לך אם אתה הומו.

לבסוף, זה יכול להיות מועיל אם אתה הומו לקבל עצות מאנשי מקצוע או קבוצות אחרות הקשורות להומואים כדי ללמוד עוד על הדרך הטובה ביותר להתחתן עם מישהו בעל זהות מגדרית אחרת. על ידי כך, לא רק תזכו לתמיכה של אחרים שמבינים עם מה אתם מתמודדים על בסיס יומיומי (דבר שאנשים רבים נאבקים בו בעצמם), אלא גם עשויים למצוא כמה שותפים פוטנציאליים בתהליך הזה.

סיכום

נישואים הם אירוע חשוב בחייה של אישה. זו יכולה להיות חוויה מדהימה למצוא סוף סוף את האהבה האמיתית שלך ולהתחייב להיות ביחד לכל החיים. עם זאת, יש כמה דברים שאתה צריך לצפות כאשר אתה מתחתן. ראשית, אתה צריך לצפות לתנאים ואתגרים שונים מאשר כשהיית רווק. שנית, ישנם סיכונים רבים הקשורים להתחתן – כגון הסיכון להפלה, מזונות ילדים ומשמורת משותפת. לבסוף, אם אתה הומו או בעל מעמד מיעוט אחר, חשוב לדעת שנישואים עדיין יכולים להציע יתרונות גדולים לשני הצדדים המעורבים. על ידי ביצוע ההנחיות הפשוטות הללו ולוודא ששני הצדדים מבינים את ההשלכות של נישואין

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מצבר עד הבית

בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בשירות המקיף הניתן על ידי הטכנאים המיומנים שלנו המגיעים לפתח ביתכם כדי להחליף מצבר לרכב.