מעצבי פנים – כך תבחרו

מעצבי פנים

המשימה הראשונה של כל מי שרוצה לרכוש בית או לקנות שטח ולבנות עליו הוא לבחור את המקום המועדף. במרכז העיר, בפרווריה, במרחב הכפרי, בישוב קהילתי ועוד. כל אחד בוחר לו את המקום המועדף בו הוא רוצה לבלות בעיתותיו הפנויות. לאחר בחירה ראשונית זו הוא צריך להרגיש בנוח בבית. הוא צריך לעצב אותו לפי רצונותיו וטעמו, על מנת שיהיה לו נעים בו. מעצבי פנים יודעים ויכולים לעצב את פנים הבית בהתאם לרצון הלקוח. יש להם ידע וניסיון רב בתחום. במידה והלקוח רוצה לקנות או להקים משרד, אז גם במקרה זה הוא יכול לפנות לעזרת מעצבי פנים שעוסקים בעיצוב משרדים. בכל מקרה התכנון יהיה משותף. כלומר יהיו הרבה פגישות עבודה ביניהם עד להחלטה על העיצוב הסופי של המקום.

עיצוב פנים

מעצבי פנים בודקים את מקום הבית את הם מקבלים לידם את תכנית הבית. למעשה הם יכולים לראות עוד בזמן הבנייה את השלד ואת תהליך הבנייה. הם יכולים להתחיל להשפיע כבר בזמן תכנון הבנייה. עיקר עבודתם נעשית בזמן עבודות הגימור של הבית. כאשר יש צורך בהחלטה על סוגי חלונות, תריסים, אלומיניום ועוד אלמנטים חיצוניים ופנימיים. עיקר עבודתם היא בזמן גימור הבית ולאחריו. למשל החלטה על צבע קירות הבית, צבע הדלתות, סוגי מפסקי החשמל, סוגי ידיות לדלתות ועוד. לאחר הגימור יחליטו מעצבי פנים והלקוחות על שורה נוספת של פריטי עיצוב. איזה סוגי ארונות יהיו בכל חדר, איזה מנורות, איזה עיצוב של מטבח רוצים לעשות, עיצוב האמבטיה ועוד. החלטות אלו ואחרות הם החלטות שצריכות להתקבל.

ישיבות עבודה משותפות עם מעצבי פנים

הדרך אל העיצוב הסופי עוברת דרך שורה של פגישות עבודה משותפות בין מעצבי פנים והלקוחות שלהם. לאחר פגישה ראשונה בהם לומדים המעצבים על רצונותיו וטעמו של הלקוח. הם מגישים תכנית עיצוב ראשונית על פי תפישתם. לאחר מכן יבואו שינויים שונים בהתאם לרצון הלקוחות ובהתאם לאילוצים שנוצרים לפעמים בעת הבנייה. מעצבי פנים ינחו את הקבלנים השונים וישגיח על עבודתם. הם גם יכולים לייעץ בבחירה של הקבלן. לכל מעצבת פנים יש את הקבלן איתה נוח לה לעבוד. לאחר סיום כל העבודות ימליצו המעצבים על הפריטים הנוספים שאותם כדאי לרכוש כמו שטיחים, מנורות, וילונות ועוד. במידת הצורך יגיע המעצבים עם לקוחותיהם לחנויות השונות ויעזרו להם בבחירת הפריטים הללו.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מצבר עד הבית

בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בשירות המקיף הניתן על ידי הטכנאים המיומנים שלנו המגיעים לפתח ביתכם כדי להחליף מצבר לרכב.