מחיר

אחד היתרונות של חלונות אלומיניום הוא שהם יכולים להיות זולים משמעותית ממסגרות חלונות אחרות. לדוגמא, מסגרות עץ יקרות ​​יותר מחלונות אלומיניום ודורשות תחזוקה רבה יותר. מסגרות פלסטיק כמו uPVC יכולות להיות זולות יותר מאלומיניום. עם זאת, מסגרות uPVC נוטות יותר לההרס עם הזמן, וכך יכולות להסתדר יקר יותר בטווח הרחוק.

עמידות

חלונות אלומיניום יכולים להחזיק מעמד עד 30 שנה. הסיבה לכך היא שהאלומיניום עמיד בצורה ניכרת בפני האלמנטים החיצוניים בהשוואה למסגרות אחרות, מה שהופך אותם פחות סבירים להירקב כתוצאה מכך. לאלומיניום יש גם יחס חוזק למשקל גבוה, מה שמקשה על שקעים.

קל לשימור

למרות היותו עמיד, חלונות אלומיניום הוסיפו את היתרון בכך שהם קלים לתחזוקה. גימורים שונים עשויים לדרוש יותר מחודשיים כדי שהלכלוך והחלונות ייראו נוצצים.

התאמה לעיצובים רבים

שתי דרכים להפוך את הדברים לחומרים, חלונות אלה יכולים לעמוד בקלות בעיצוב המדויק שלך יתר על כן, יש מגוון גדול של התאמות אישיות החל מאפשרויות הזכוכית לגימורים במגוון רחב של צבעים.

ECO ידידותית

אלומיניום הוא גם מוצר בר-קיימא לחלוטין. ניתן למחזור 100% ולא רעיל, ומשאיר טביעת רגל אקולוגית מינימלית. מיחזור אלומיניום דורש רק חמישה אחוז מהאנרגיה הראשונית שנצרכת כדי ליצור אותו.

חסרונות בחלונות אלומיניום

החסרונות הקשורים לחלונות אלומיניום הפכו להיות יותר על העדפה לעומת חסרונות ברורים. כאמור, חלונות אלומיניום נקראים זמן רב יותר לשמירה לקויה, כאשר הם מצוידים בניתוק תרמי, ויש להם יתרונות רבים מבחינת העמידות וקלות התחזוקה. עם זאת, אנשים מסוימים ישקלו להחליף את העץ שלהם באלומיניום, במיוחד אלה שיש להם עיצובים ביתיים מסורתיים. יתר על כן, המחיר שלהם זול יותר מחלונות uPVC וזה יכול להיות יותר אטרקטיבי עבור אנשים מסוימים.

יתרונות חלונות אלומיניום בהשוואה למסגרות אחרות

אלומיניום נגד UPVC

בהשוואה לחלונות uPVC, לחלונות אלומיניום יש יתרון להיות עמידים יותר ויכולים להימשך זמן רב יותר. זוהי העלות הגבוהה ביותר להתקנת חלונות אלומיניום. הוספת חלון אלומיניום זה ידידותית לסביבה ויכולה לאפשר גמישות רבה יותר בעיצוב.

אלומיניום נגד מסגרות עץ

יש אנשים שיטענו כי לחלונות אלומיניום, מעולם לא תהי אותו הדבר כמו חלונות עץ. עם זאת, אלומיניום נוטה להיות זול יותר, דורש פחות תחזוקה ובעל גמישות רבה יותר עם עיצובים. ישנם אנשים שבחרו בחלונות עץ עם חיפוי אלומיניום, המעניקים לעץ הגנה מפני בליה.