אודות חדשות כוכב אלומיניום

בכוכב אלומיניום חדשות אתם מוזמנים להתעניין בחברתינו

אודות

“כוכב” גאה להיות חלק מקבוצת “מטלפרס” – החברה הגדולה בישראל בפתרונות מיזוג אוויר, בטיחות אש ומערכות חניה חכמות.
הניסיון והוותק רב השנים של החברה ביצירת פתרונות רב מערכתיים המותאמים לסביבת עסקים ומגורים, מבטיחים הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בכל הנוגע להליכי הייצור, האספקה, ההתקנה והשירות.
צוות החברה מונה למעלה מ- 70 אנשי מקצוע האמונים על תכנון, פיתוח, ייצור והרכבת קו מותגי החברה בחללי יוקרה עסקיים ופרטיים ברחבי הארץ, לרבות תכנון וביצוע עבודות מורכבות ומאתגרות במיוחד.

ערכים

ערכי הליבה עליהם מושתת המותג כוכב מהווים עבורנו את הסמן הימני, מסייעים בהגדרת האסטרטגיה ובאים לידי ביטוי בטיפול המקצועי בלקוחותינו. ולאורך תקופת האחריות ואחריה.

שקיפות
שקיפות מייצרת אמון. לקוחותינו מקבלים את מקסימום המידע הנדרש לאורך כל התהליך, החל מיידוע בשינוי שנדרש בתכניות, עדכון בנוגע ללוחות זמנים וכל פרט נוסף גדול כקטן, שיסייע לכם לקוחותינו להרגיש מעורבים ומודעים להתקדמות הפרויקט עד למסירתו ולאורך תקופת האחריות ואחריה.

שירות
במערך השירות של כוכב מושקעים מירב המשאבים, זאת במטרה להמשיך ולטפח מערך מקצועי ומבוסס. המאפשר מתן שירות מסביר פנים, זמין ונגיש לכל לקוחות החברה. את מעטפת השירות פוגש הלקוח בכל שלב, החל מהמענה הטלפוני ועד צוות המתקינים שמגיע בתום התהליך לבצע את ההתקנה.

קיימות
קיימות היא עבורנו דרך חיים והיא באה לביטוי בחיסכון בנייר במשרדי החברה ועד יצירת מוצר איכותי שמאפשר יצירת מרקם אקלים אופטימאלי בבית לקוחותינו ושמירה עליו לאורך זמן, להשגת התייעלות אנרגטית משמעותית.

קו עיצובי
“יצירות באלומיניום” מבית היוצר של מפעל הבוטיק של כוכב, מעניקים פתרון מעולה לצרכני האיכות. אנו מקפידים על ייצור מוצר בעל קו אסתטי מובחן שישתלב היטב עם חללי הפנים ויידע ליצור דיאלוג מרהיב בין חוץ לפנים. מבחר דגמי הפרופילים, מניפות הגוונים, והפתרונות המשלימים מעניקים מענה אסתטי לכל סגנון עיצוב תוך הקפדה על איכות ושרות ללא פשרות.